Master klasē uz stumbra koku no kūsājošs AMINDA

Šajā meistarklasē, es cenšos aprakstīt, kā es darīt mucas saviem kokiem no pērlītēm un uzzināt jūsu viedokli pret manu lielisku un interesantu hobiju: pērļošana. Vispirms teorija, tad prakse.

TEORIJA

Ja materiāls, ko izmanto, lai plastmasas mucu, tad tā es izmantot parasto māli. Nūja (zobu bakstāmais vai palielinājusi stiepli) likts uz stumbra miza modelis tipa spiediens mainās spēku, un pēc tam rīkojoties norādījumiem plastmasas.

Izgatavošanai mucas, izmantojot maisījumu ģipša un līmes PVS.

Konsistence var būt atšķirīga un ka tas ietekmē tekstūru stumbra. Es uzklātu uz kailas stieples rāmis no koka, bez sabiezēšana dažādiem materiāliem. No pirma ieskata pērļošana ir ļoti viegla, bet tas nav tieši tā. No pieredzes, kad viņi izmanto stumbrs kreka sausā maisījuma (ne vienmēr, bet bieži). Tātad man vislabāk maisījums uzlikt vairāk nekā nožēlot rašanos plaisas. Pirmkārt, jūs varat mīcīt maisījums ir biezāka. Viņa vienkārši izveidot to pašu sabiezējumu stumbra. Maisījums neplūst un žūst ātrāk. Bet maisījums izžūst ļoti ātri, tāpēc jums ir nepieciešams piemērot to, cik drīz vien iespējams.

Parasti pirmais solis es uzlikt uz sevi tikai stumbra un galvenokārt pie pamatnes, veidojot gandrīz vēlamo biezumu stumbra (top būs vēl viens slānis, tā saukto kodols). Pēc tam maisījums tika atšķaidīts ar šķidrumu. Tik ilgi, kamēr tas būs pietiekami likvīds, es ātri uzklātu viņas tievu otiņu uz plānas filiāles, kas nepieciešams nedaudz sabiezēt vai gludas telpa starp savienojumiem. Iesmērēt maisījums, gludāka virsma tiek iegūts, žāvējot. Uz filiālēm, un mums nav. Kā sabiezējums maisījuma, pārklāti ar filiālēm tuvu stumbrs un resniem zariem krustojuma ar stumbra. Un biezāka maisījums jau veidoja mizu no koka. Maisījums būtu šajā gadījumā, konsistence sviesta, ja viņš izkāpa no ledusskapja pirms stundas. Es tikai gribu teikt, ka ūdeņains maisījums būs, ja nepieciešams veidot, un ļoti bieza dosies gabalos. Tiesības konsistence maisījums pats iekrīt kā tas ir nepieciešams, kā mizas.

Darbam un pērļošanai es izmantot sintētisku plašu suku, tas ir grūts. Pie rokas ir pat labāk, lai ir plānas nūju (zobu bakstāmo, stieple), tos izmantot, lai gravēšana uz garozā, ja nepieciešams. Parasti, stobrs aizņem vismaz stundu. Kāds pārsēji un 4 stundas. Tas ir gaumes jautājums, pieredzi, vēlmi un baudu (ne bez tā;)).

Kad stumbrs ir sausa, to var labot (ja nepieciešams), nagu failu (esmu šajā gadījumā ir vecs nagu failu mākslīgo nagu) vai smalkas smilšpapīrs.

Glezna lodītes koka stumbrs – ir cits stāsts :) Es dažreiz pārkrāsot savus kokus līdz 5 reizes, kamēr es sasniegt to, ko es gribēju.

Pirmais krāsas kārtu – galvenais. Tā ir krāsa jūsu nākotnes plaisām lodītes koku. Top pussausais birste (ciets vai mīksts, pārāk, eksperiments, jo efekts ir atšķirīgs) krāsa ir krāsa, kas, paredzams, redzēt stumbru. Joprojām ir iespējams izmantot vairākas nianses par ēnojumu barelu. Ēnus iegūt, sajaucot pamatkrāsas.

Pēc žāvēšanas segumu vai laku, ar savu garšu. Es uz matētu.

Pērļošana un PRAKSE

Gatavs lodītes koks pirmā lieta, jums ir nepieciešams īstenot vairākumu.

Pievienot smilšu javu vai nelielus māla granulas, var nodot pirms liešanas gab kokteilis kanāliņu. Apakšā var ielikt mazos gabaliņos un saburzītu foliju. Ielej labāk slāņus, ievietojot koks iepriekš stabils, atpūšas, piemēram, grāmatām.