Cienījamie klienti,
informējam, ka, pamatojoties uz Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma 27.1 panta otro daļu, ar ISTA kartēm nav iespējami online maksājumi, kas pārsniedz EUR 50.00 vienā maksājumā.

Sākot ar 01.04.2023. visiem ĪSTĀS dāvanu kartes pasūtījumiem tiek piemērota jauna dāvanu kartes izsniegšanas maksa 3 EUR apmērā.

Kartes bilanci bez maksas ir iespējams pārbaudīt šeit vai zvanot uz SIA "Transact Pro" Klientu atbalsta dienesta tālruņa numuru (+371) 67-222-555.* Tāpat kartes bilanci ir iespējams pārbaudīt bankomātos ievadot savas kartes PIN kodu (komisijas maksa par bilances pārbaudīšanu šeit)

* maksa par zvanu tiek piemērota atbilstoši zvanītāja operatora maksai; papildus komisijas maksa par zvanu netiek ieturēta

Kartes nomināla izmantošanas lietošanas termiņš ir 6 mēneši no kartes uzlādes brīža.

Šajā laika posmā mēs pieņemam un apstrādājam visus pieteikumus, kas saistīti ar kartes apkalpošanu. Lūdzam pievērst uzmanību kartes nomināla lietošanas termiņam, kad Jūs iegādājaties vai saņemat karti kā dāvanu.

Kartes lietošanas termiņu ir iespējams apskatīt sadaļā BILANCE ievadot kartes datus.

ĪSTO Dāvanu Karti nevar papildināt. Tiklīdz Jūs iegādājaties noteikta nomināla karti, Jūs nevarat palielināt vai papildināt šīs kartes bilanci.

Pēc kartes lietošanas termiņa beigām Jūs varat uzrakstīt iesniegumu par naudas līdzekļu pārskaitīšanu uz Jūsu privāto kontu vai par kartes derīguma termiņa pagarināšanu. Lai iesniegtu iesniegumu lūdzam sazināties ar mums caur epastu. Kartes lietošanas termiņa pagarināšana vai līdzekļu pārskaitīšana ir maksas pakalpojums (ar cenrādi varat iepazīties šeit).

3D paroli drošiem pirkumiem internetā var uzstādīt kartes profilā šeit, tas ir maksas pakalpojums (ar cenrādi varat iepazīties šeit).

ĪSTĀM dāvanu kartēm, kuras izdotas līdz 17.02.2020. PIN kods tiek izdots kopā ar karti PIN aploksnē.

ĪSTĀM dāvanu kartēm, kuras ir izdotas pēc 17.02.2020. PIN kods ir 1234.

Lūdzam ievērot sekojošas norādes un informējam:

  • Neatklājiet savu PIN kodu nevienam sarakstē, pa tālruni vai internetā;
  • Transact Pro darbinieki nekad nelūgs atklāt Jūsu PIN kodu;
  • Neglabājiet pierakstītu PIN koda kopiju.

ĪSTĀ Dāvanu Karte ir ērts, mūsdienīgs un universāls maksāšanas līdzeklis, ar kuru var droši norēķināties par precēm un pakalpojumiem tirdzniecības vietās visā pasaulē, kur pieņem MasterCard maksājumu kartes, kā arī internetā. Ar karti nevar norēķināties par precēm un pakalpojumiem degvielas uzpildes stacijās ārpus Latvijas Republikas robežām, par viesnīcu pakalpojumiem, par transporta līdzekļu nomu un pirkumiem bez autorizācijas. ĪSTĀS Dāvanu Kartes nominālvērtību var izvēlēties robežās no € 15,00 līdz € 150,00!

ĪSTO Dāvanu Karti iespējams iegādāties, aizpildot pieteikumu mūsu mājaslapā un saņemot to mūsu ofisā. Tālrunis uzziņām (+371) 67-222-555.

Uz doto brīdi Jūs varat noformēt karti vienā valūtā — EUR.

Dāvanu karte tiek automātiski aktivizēta tās iegādes brīdī, un Jūs uzreiz varat sākt to izmantot.

ĪSTĀ Dāvanu Karte ir starptautiska karte, kuru Jūs varat izmantot tirdzniecības vietās visā pasaulē, kur tiek pieņemta apmaksa ar Mastercard maksājumu kartēm. Ar šo karti Jūs varat veikt pirkumus arī internetā.

ĪSTO Dāvanu Karti nedrīkst papildināt, izmantot skaidras naudas izņemšanai bankomātos, banku filiālēs un citās skaidras naudas izsniegšanas vietās. Tāpat pastāv minimālās un maksimālās kartes vērtības ierobežojumi - attiecīgi no 15,00 € līdz 150,00 €.

Kartes nomināla lietošanas termiņš ir 6 mēneši no tās uzlādes brīža.

Šajā laika posmā mēs pieņemam un apstrādājam visus pieteikumus, kas saistīti ar kartes apkalpošanu. Lūdzam pievērst uzmanību kartes nomināla lietošanas termiņam, kad Jūs iegādājaties vai saņemat karti kā dāvanu.

Kartes lietošanas termiņu ir iespējams apskatīt sadaļā BILANCE ievadot kartes datus.

Pilns ĪSTĀS Dāvanu Kartes pakalpojumu un komisijas maksu cenrādis ir pieejams šeit.

ĪSTĀS Dāvanu Kartes izsniedz sabiedrība Transact Pro. Transact Pro ir pirmā licencētā elektronisko norēķinu sabiedrība Latvijā ar maksājumu pakalpojumu sniegšanas tiesībām. Licenci izsniedza Latvijas Finanšu un kapitāla tirgus komisija. Transact Pro ir pilntiesīgs starptautiskās maksājumu organizācijas Mastercard biedrs ar tiesībām patstāvīgi izsniegt Mastercard maksājumu kartes. Sākot ar 2004. gadu Transact Pro veiksmīgi darbojas finanšu pakalpojumu tirgū, apkalpojot klientus visā pasaulē.

Jūs varat sazināties ar mums personīgi mūsu birojā Kr. Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013, Latvija, kā arī zvanot uz telefonu (+371) 67-222-555, vai rakstot uz e-pastu cards_support@transactpro.lv

Izsniegšanas brīdī ĪSTĀ Dāvanu Karte jau ir aktivizēta un Jūs uzreiz varat sākt to lietot.

Jūsu ĪSTĀ Dāvanu Karte ir starptautiska Mastercard norēķinu karte, kuru Jūs varat lietot visās tirdzniecības vietās visā pasaulē, kur tiek pieņemtas Mastercard maksājumu kartes. Ar ĪSTO Dāvanu Karti var ātri un vienkārši norēķināties par pakalpojumiem internetā. Karti var izmantot ceļojot, veicot ikdienas pirkumus visās pasaules valstīs, vai noformēt kā dāvanu karti darbiniekiem vai sadarbības partnerie

Ar ĪSTO Dāvanu Karti var viegli, ērti un droši veikt pirkumus internetā, jo karte atbalsta Mastercard Secure Code tehnoloģiju, kas palielina tiešsaistes pirkumu drošību. Lai izmantotu karti pirkumiem internetā, nepieciešams izmantot 3D paroli

INFORMĒJAM, KA, PAMATOJOTIES UZ NOZIEDZĪGI IEGŪTU LĪDZEKĻU LEGALIZĀCIJAS UN TERORISMA UN PROLIFERĀCIJAS FINANSĒŠANAS NOVĒRŠANAS LIKUMA 27.1 PANTA OTRO DAĻU, AR PREMIUM PLUS KARTĒM NAV IESPĒJAMI ONLINE MAKSĀJUMI, KAS PĀRSNIEDZ EUR 50.00 VIENĀ MAKSĀJUMĀ.

Visām ĪSTĀM Dāvanu Kartēm neatkarīgi no to nominālvērtības ir vienāds lietošanas termiņš – 6 mēneši no dāvanu kartes uzlādes brīža.

Kartes lietošanas termiņu ir iespējams apskatīt sadaļā BILANCE ievadot kartes datus.

No ĪSTĀS Dāvanu Kartes ne bankomātos, ne banku filiālēs, ne skaidras naudas izdošanas punktos nevar izņemt skaidrās naudas līdzekļus

ĪSTĀ Dāvanu Karte nevar tikt papildināt. Tas nozīmē, ka tiklīdz Jūs būsiet iztērējuši visu kartes nominālu, Jūs vairs nevarēsiet papildināt attiecīgās kartes kontu. Gadījumā, ja pirkuma summa pārsniedz kartes atlikumu, starpību par pirkumu var piemaksāt ar skaidru naudu vai no sava privātā konta.

Kartes bilanci bez maksas var pārbaudīt šeit, ievadot kartes numuru, vai zvanot uz diennakts Transact Pro Klientu atbalsta tālruni (+371) 67-222-555. Tāpat to var izdarīt par maksu bankomātos Latvijā un ārzemēs, kuros šāds pakalpojums ir pieejams MasterCard karšu lietotājiem

Kartes konta izrakstu bez maksas iespējams apskatīt elektroniskajā sistēmā - šeit, vai arī saņemt to klātienē sabiedrības Transact Pro birojā Kr. Valdemāra iela 62, Rīga, LV-1013, Latvija, samaksājot cenrādī norādīto komisijas maksu.

ĪSTĀM dāvanu kartēm, kuras izdotas līdz 17.02.2020. PIN kods tiek izdots kopā ar karti PIN aploksnē.

ĪSTĀM dāvanu kartēm, kuras ir izdotas pēc 17.02.2020. PIN kods ir 1234.

Lūdzam ievērot sekojošas norādes un informējam:

  • Neatklājiet savu PIN kodu nevienam sarakstē, pa tālruni vai internetā;
  • Transact Pro darbinieki nekad nelūgs atklāt Jūsu PIN kodu;
  • Neglabājiet pierakstītu PIN koda kopiju.

Lai karti lietotu pirkumiem internetā, nepieciešams izmantot 3D paroli.

3D paroli drošiem pirkumiem internetā var uzstādīt kartes profilā šeit, tas ir maksas pakalpojums (ar cenrādi varat iepazīties šeit).

Informāciju par Jūsu veiktajiem maksājumiem un pieejamo kartes konta atlikumu iespējams viegli pārbaudīt elektroniskajā sistēmā - šeit. Informāciju par savas kartes konta atlikumu Jūs varat saņemt zvanot uz SIA “Transact Pro” Klientu atbalsta dienesta tālruni (+371) 67-222-555 nosaucot kartes un konta numurus.

Šo karti nav iespējams papildināt atkārtoti. Pēc Īstās Dāvanu Kartes summas iztērēšanas karte nav derīga lietošanai, taču varat arī turpmāk izmantot ĪSTĀS Dāvanu Kartes priekšrocības, iegādājoties jaunu karti.

Kartes nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā nekavējoties lūdzam bloķēt to, zvanot uz sabiedrības "Transact Pro" Klientu atbalsta dienesta tālruni (+371) 67-222-555, nosaucot vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un pilnu kartes numuru vai arī kartes konta numuru, kā arī pēdējos četrus kartes numura ciparus, kas norādīti uz kartes pirkumu apliecinoša čeka. Saglabājot pirkuma čeku, kartes nozaudēšanas vai nozagšanas gadījumā karti ir iespējams atjaunot. Nozaudētas vai nozagtas kartes maiņa ir maksas pakalpojums.

Ja neesat paspējis izlietot visu kartes nomināla summu, kartes lietošanas termiņu iespējams pagarināt atjaunojot karti vai arī uzrakstot iesniegumu par līdzekļu pārvešanu uz privāto kontu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Ja Jums ir radušās problēmas ar kartes izmantošanu, lūdzam sazināties ar sabiedrības "Transact Pro" Klientu atbalsta dienesta tālruni (+371) 67-222-555 vai rakstot uz e-pastu cards_support@transactpro.lv. Mūsu speciālisti palīdzēs operatīvi atrisināt Jūsu problēmu.

ĪSTĀ dāvanu karte atbilst visām mūsdienu drošības prasībām, turklāt tā atbalsta Mastercard SecureCode maksājumu apstiprināšanas paroļu sistēmu, kas tiek izmantota lietotāju identificēšanai, veicot pirkumus internetā. Parole ir zināma tikai kartes lietotājam un droši pasargā no nesankcionētas izmantošanas.

Sabiedrība "Transact Pro" garantē drošus un patīkamus pirkumus internetā. Lai pasargātu Jūsu līdzekļus no nesankcionētas izmantošanas, tiek piemēroti sekojoši drošības līdzekļi:

CVC2 kods — trīs zīmju aizsardzības kods, kas nepieciešams Jūsu identifikācijai un pirkumu apstiprināšanai internetā.

3D Parole — sešu zīmju kods, kas zināms tikai Jums, un tas ir nepieciešams Jūsu identifikācijai. Ja pārdevējs internetā atbalsta Mastercard Secure Code sistēmu, (mājaslapā ir norādīts atbilstošais logotips) pirkuma apstiprināšanas brīdī Jums būs nepieciešamas ievadīt paroli atbilstošā logā.

Mūsu sabiedrības speciālisti nepārtraukti kontrolē veiktos darījumus, sekojot līdzi un filtrējot aizdomīgas transakcijas.

Klientu uzticība ir mūsu daudzo gadu darbības pozitīvās reputācijas garantija. Mūsu sabiedrības atbilstība starptautiskiem PCI DSS drošības standartiem tiek pārbaudīta katru gadu. Mēs veicam savu darbību atbilstoši Latvijas Republikas likumiem par elektronisko maksājumu pakalpojumiem un elektronisko naudu. Tieši tāpēc mums uzticas klienti visā pasaulē. Sīkāk par drošības līdzekļiem iespējams uzzināt sadaļā drošība.